Општинско такмичење - физика

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Општинско такмичење из физике одржано је 13.03.2016. године у ОШ "Сремски фронт" у Шиду. Као и сваке године, наши ученици учествовали су на овом такмичењу и остварили високе пласмане. Такмичење је организовано за ученике VI, VIIи VIII разреда.

Ученици који су остварили пролаз на окружно такмичење су постигли следеће резултате:

У категорији шестог разреда:

Прво местоБјелић Живко (84 бода), OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Смиљанић Милица (Прва награда)

Друго место Чеман Милош (82 бода), OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Голубовић Биљана (Друга награда)

Треће место Шеремет Матија (77 бодова), OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Смиљанић Милица (Друга награда)

У категорији седмог разреда:

Прво место Божин Јелена (43 бода), OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Голубовић Биљана (Трећа награда)

Друго место Валентировић Душица (40 бода), OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Смиљанић Милица (Трећа награда)

У категорији осмог разреда ученик Краснић Јован је остварио пролаз на окружно такмичене по посебном позиву на основу награда са предходних такмичења.

У категорији шестог разреда ученица Бранковић Емилија је освојила Трећу награду.

Ученицима Aњи Јовановић, Душану Бешевићу, Михајилу Наранџићу, Стефану Шуваковићу и Емилији Зечевић се захваљујемо на уложеном труду и учешћу на такмичењу.

Ученицима који су се пласирали на окружно такмичење честитамо и желимо пуно среће и успеха!

Припремила  Голубовић Биљана