Окружно такмичење

МЛАДИ ФИЗИЧАРИ

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

Окружно такмичење из физике одржано је 10.04.2016. године у ОШ "Вељко Дугошевић" у Руми. Нашу општину је представљало шест ученика VI, VII и VIII разреда.

У категорији шестог разреда:

Шеремет Матија (Прва награда)OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Смиљанић Милица

Чеман Милош (Трећа награда), OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Голубовић Биљана

Бјелић Живко (Трећа награда), OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Смиљанић Милица

У категорији седмог разреда:

Божин Јелена (Прва награда)OШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Голубовић Биљана

Валентировић ДушицаOШ "Бранко Радичевић" Шид, професор Смиљанић Милица

У категорији осмогразреда:

Краснић Јован (Трећа награда), OШ" Бранко Радичевић" Шид, професор Голубовић Биљана

Право учешћа на републичком такмичењу су остварили: ученик шестог разреда Шеремет Матија и ученица седмог разреда Божин Јелена  који су постигли најбоље резултате међу својим вршњацима.

Матији и Јелени честитамо на постигнутим резултатима и желимо пуно успеха на републичком такмичењу које ће се одржати у Крагујевцу.

Ученицима шестог разреда  Бјелић Живку и Чеман Милошу, који су били близу пласмана на републичко такмичење, честитамо на освојеној ТРЕЋОЈ НАГРАДИ и желимо више среће на будућим такмичењима.

Ученику осмог разреда Јовану Краснићу из Кукујеваца честитамо на освојеној ТРЕЋОЈ НАГРАДИ и захваљујемо му се што је освајао награде на свим претходним такмичењима.

Свим ученицима који су учествовали на такмичењу се захваљујемо на уложеном раду  и пуно среће и успеха желимо на даљим такмичењима!

Припремила Биљана Голубовић